259908718
IT Blog Ömer DURAN

Rubrik Dünyada Bir İlke Daha İmza Attı

12.11.2021
131

Rubrik sektörün ilk Ransomware Kurtarma Garantisini sunarak kullanıcılarının yanında olduğunu bir kez daha pekiştirmiş oldu. Ransomware saldırılarının hızla artmasıyla birlikte, işletmelerin tümü atakla karşılaştıklarında verilerini kurtarma konusunda benzer endişeyi taşıyorlar. Geleneksel güvenlik ürünleri firmanın altyapısını koruyamadığında ve verileri tehlikeye girdiğinde, IT ve Güvenlik ekipleri genellikle yalnız kalır. İşte tam da bu noktada, Rubrik kullanıcılarının yanında olduğunu ve kullanıcıların güvenliğinin altını çiziyor. Sektörde ilk kez RubrikRubrik Enterprise Edition kullanıcıları için 5 milyon dolara* varan Ransomware Kurtarma Garantisi ile, müşterilerinin yanında olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Rubrik dünyada 3.700’den fazla kurumsal firma tarafından tercih ediliyor. Gartner Magic Quadrant’ta son 2 yıldır lider ve vizyoner kategorisinde yer alan Rubrik’in önceliği kullanıcılarının verilerini siber saldırılardan ve operasyonel arızalardan kurtarmalarına yardımcı olmak. Ransomware Kurtarma Garanti paketi, Rubrik Enterprise Edition kullanan ve bir Rubrik Müşteri Temsilcisi (CEM) ile çalışan müşteriler için geçerli olacaktır.

Resim-1

Rubrik Enterprise Edition ile firmanız, tek bir SaaS platformunda Zero Trust Veri Güvenliği, Ramsonware Araştırması, Hassas Veri Keşfi, Vaka Muhafazası ve Düzenlenmiş Uygulama Kurtarma’dan yararlanabilir. Sizin için atanmış Rubrik Müşteri Temsilciniz vasıtasıyla Rubrik HealthChecks ile en iyi güvenlik uygulamalarımızla en yüksek düzeyde veri korumasını sağlayabilirsiniz. Düzenli güvenlik durumu kontrolleri şunlara odaklanır: Veri güvenliğinizi iyileştirmek için Veri Sağlığı, Kullanıcı Erişim Kontrolleri, Veri Şifreleme, Uygulama Erişimi ve API Güvenliği. Rubrik Ransomware Kurtarma Garanti Paketi ile, müşterilerimiz verileri kritik uygulamaları çalışır durumda tutmak için hazır olacağından emin olabilirler. Verileriniz güvence altında olduğunda, işleri de güvence altındadır.

Rubrik’in Ransomware Kurtarma Garanti Paketi ile ilgili detaylı bilgi almak için, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Exclusive Networks ile iletişime geçebilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde size Rubrik’in kurulumundan başlayarak diğer detaylarını anlatacağımız teknik makaleleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Omer DURAN